2017.03.28 Kto tu rządzi? Ja czy mój uczeń? O tym, jak radzić sobie z trudnościami, wygórowanymi oczekiwaniami i osiągać efekty nie tylko w nauczaniu

Wydawca podręczników MAC EDUKACJA ma zaszczyt zaprosić nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na konferencję pt.

Kto tu rządzi? Ja czy mój uczeń? O tym, jak radzić sobie z trudnościami, wygórowanymi oczekiwaniami i osiągać efekty nie tylko w nauczaniu

Zapraszamy na konferencję, którą poświęcamy tematyce trudności w wychowaniu i edukacji współczesnego dziecka oraz sposobom radzenia sobie z trudnymi zachowaniami rodziców. Skupimy się również na znaczeniu najnowszych wyników badań dotyczących pracy na I etapie edukacyjnym, a także wskażemy wartość merytoryczną narzędzi, jakimi może dysponować współczesny nauczyciel stając przed wymaganiami nowej podstawy programowej.

Spotkanie odbędzie się 28.03. 2017 godz.15:00 w Katowicach,
Uniwersytet Śląski, wydział teologiczny, sala nr 402
Ul. Jordana 18

Spotkanie poprowadzą eksperci do spraw nowych rozwiązań prawnych w edukacji, autorki podręcznika i programu dla edukacji wczesnoszkolnej Oto ja:
Karina Mucha, Anna Stalmach-Tkacz i Joanna Wosianek

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do 25.03.2017
Drogą elektroniczną: anna.kozik@mac.pl
Telefonicznie: 505055123

Ilość miejsc ograniczona

O Radosław Szymański 93 artykuły
Radosław Szymański – Nauczyciel akademicki, doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej, trener umiejętności miękkich, neurologopeda dziecięcy – patolog mowy i języka.

3 Comments

  1. Szanowna Pani, potwierdzam, w Radomiu będzie ten sam temat konferencji.
    Karina Mucha
    współautorka „Oto ja”

Dodaj komentarz