2017.05.30 Zabawy liczbami- edukacja matematyczna w ujęciu nowej podstawy programowej

Zapraszam nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola na warsztaty:

Zabawy liczbami- edukacja matematyczna w ujęciu nowej podstawy programowej

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego i nauczyciele przedszkola.

Opis warsztatów: Celem warsztatów jest zapoznanie nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola z propozycjami ćwiczeń i zabaw wykorzystywanych  w edukacji matematycznej. Podczas warsztatów omówione zostaną aspekty nowej podstawy programowej w zakresie edukacji matematycznej.

Prowadzący: Radosław Szymański, Beata Brzóska

Data i godzina: 30 maja 2017 r. godzina 16.30
Koszt uczestnictwa: bezpłatne

im. J. Skrzeka i P.Wójcika
w Zespole Szkół Sportowych
w Siemianowicach Śląskich,
ul. J. Skrzeka i P.Wójcika 4, sala 21 (I piętro).

Zapisy: Na szkolenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.doradcametodyczny.com w terminie do 19 maja 2017 r.

Informacje dodatkowe: Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie.