2017.05.16 Ćwiczenia i zabawy przygotowujące do czytania i pisania – model rozwojowy

Zapraszam nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola na:

PRAKTYCZNE SZKOLENIE Ćwiczenia i zabawy przygotowujące do czytania i pisania – model rozwojowy

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego i nauczyciele przedszkola.

Opis warsztatów: Celem warsztatów jest zapoznanie nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola z rozwojowymi ćwiczeniami przygotowującymi i wspomagającymi naukę czytania i pisania. Podczas szkolenia omówione zostaną ćwiczenia funkcji słuchowych, wzrokowych, porządkowania linearnego. Omówiony zostanie dobór podstawowych narzędzi grafomotorycznych oraz przedstawione zostaną założenia wczesnej nauki czytania.

Prowadzący: Radosław Szymański

Data i godzina: 16 maja 2017 r. godzina 16.30
Koszt uczestnictwa: bezpłatne

Przedszkole nr 20 Zielona Kraina
ul. H. Wróbla 11
41-106 Siemianowice Śląskie

Zapisy: Na szkolenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.doradcametodyczny.com lub za pośrednictwem poczty elektronicznej radoslawszymanski@interia.pl w terminie do 10 maja 2017 r.

Informacje dodatkowe: Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie. Szczegółowe treści szkolenia dostępne są na stronie internetowej.

Ramowy program szkolenia: