2017.05.09 Standaryzowana i znormalizowana diagnoza dziecka od 3 do 6 roku życia (z udziałem dzieci)

Zapraszam nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola na:

PRAKTYCZNE WARSZTATY

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego i nauczyciele przedszkola

Opis warsztatów: Celem warsztatów jest zapoznanie nauczycieli z narzędziem diagnostycznym SWM – Test do badania zagrożenia dysleksją autorstwa prof. zw. dr hab. Jagody Cieszyńskiej i dr Marty Korendo. Podczas warsztatów przedstawione zostaną teoretyczne aspekty zagrożenia dysleksji oraz omówiona zostanie procedura diagnostyczna.

Prowadzący: Radosław Szymański
Data i godzina: 9 maja 2017 r. godzina 1630
Koszt uczestnictwa: bezpłatne

Przedszkole nr 20 Zielona Kraina
ul. H. Wróbla 11
41-106 Siemianowice Śląskie

Zapisy: Na szkolenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.doradcametodyczny.com lub za pośrednictwem poczty elektronicznej radoslawszymanski@interia.pl w terminie do 30 kwietnia 2017 r.

Informacje dodatkowe: Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie.

Ramowy program szkolenia: