2017.04.27 Podręczniki, ćwiczenia, karty pracy w edukacji wczesnoszkolnej i wychowaniu przedszkolnym w roku szkolnym 2017/2018

Zapraszam nauczycieli nauczania początkowego, nauczycieli przedszkola na:

WARSZTATY POŁĄCZONE Z PREZENTACJĄ OFERTY WYDAWNICZEJ

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego, nauczyciele przedszkola.

Opis warsztatów: Celem warsztatów jest zapoznanie nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola z pełną ofertą wydawniczą podręczników, materiałów ćwiczeniowych, materiałów edukacyjnych, kart pracy w roku szkolnym 2017/2018. Po przedstawieniu oferty wydawniczej omówione zostaną kryteria wyboru pomocy dydaktycznych oraz dokonana zostanie analiza tytułów pod kątem metodycznym i merytorycznym na podstawie doświadczeń nauczycieli.

Prowadzący: R. Szymański
Data i godzina: 27 kwietnia 2017 r. godzina 16.30
Koszt uczestnictwa: bezpłatnie

Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Skrzeka i P.Wójcika w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich, ul. J. Skrzeka i P.Wójcika 4, sala 21 (I piętro).

Zapisy: Na szkolenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.doradcametodyczny.com lub za pośrednictwem poczty elektronicznej radoslawszymanski@interia.pl w terminie do 20 kwietnia 2017 r.

Informacje dodatkowe: Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie oraz materiały promocyjne (egzemplarze demonstracyjne pomocy, itp.). Liczba miejsc ograniczona.

Ramowy program szkolenia: