2017.04.25 – Podstawa programowa wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej 2017 – od A do Z

Zapraszam nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola na szkolenie:

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej 2017 – od A do Z. (Kaskadowy program szkolenia oparty na materiałach Ośrodka Rozwoju Edukacji).

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego i nauczyciele przedszkola

Opis warsztatów: Celem szkolenia jest zapoznanie nauczycieli przedszkola oraz nauczania początkowego z projektami zamian w prawie oświatowym, które będą obowiązywać od roku szkolnego 2017 / 2018 r. Podczas spotkania przedstawiona zostanie analiza  nowej podstawy programowej oraz jej założenia organizacyjne.

Prowadzący: Radosław Szymański
Data i godzina: 25 kwietnia 2017 r. godzina 16.30
Koszt uczestnictwa: bezpłatne

Przedszkole nr 20 Zielona Kraina
ul. H. Wróbla 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Zapisy: w terminie do 14 kwietnia 2017 r. – formularz

Informacje dodatkowe: Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie.

Ramowy program szkolenia:

tabela08122016