2017.03.22 – Edukacja przez ruch na zajęciach w przedszkolu

Konsultant Oświatowy Grupy MAC, Dyrektor Przedszkola nr 20 Zielona Kraina oraz doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej zapraszają na WARSZTATY Edukacja przez ruch na zajęciach w przedszkolu

Adresaci: Nauczyciele wychowania przedszkolnego.

Opis warsztatów: Nauczyciele zapoznają się z głównymi założeniami kształcenia dzieci przy wykorzystaniu technik i metod systemu Edukacja przez ruch, jako praktycznej realizacji pedagogiki oczekiwań dziecka, której twórcą jest prof. Ryszard Więckowski.

Prowadzący: Sebastian Kulig, Radosław Szymański,
Data i godzina: 22 marca 2017 r. godzina 1630
Koszt uczestnictwa: bezpłatnie

Przedszkole nr 20 Zielona Kraina
ul. H. Wróbla 11
41-100 Siemianowice Śląskie

Zapisy: Na szkolenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza  lub za pośrednictwem poczty elektronicznej radoslawszymanski@interia.pl w terminie do 17 marca 2017 r.

Informacje dodatkowe: Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie. Proszę wszystkich uczestników szkolenia o przyniesienie obuwia zmiennego.

Ramowy program szkolenia: