2017.02.23 – Zmiany organizacyjno-programowe wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej w roku 2017/2018

Zapraszam nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola na:
SPOTKANIE INFORMACYJNO – KONSULTACYJNE Zmiany organizacyjno – programowe wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej w roku 2017/2018

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego i nauczyciele przedszkola

Opis warsztatów: Celem spotkania jest zapoznanie nauczycieli przedszkola oraz nauczania początkowego z projektami zamian w prawie oświatowym, które będą obowiązywać od roku szkolnego 2017 / 2018 r. Podczas spotkania przedstawiona zostanie analiza bieżącego projektu nowej podstawy programowej oraz jej założenia organizacyjne.

Prowadzący: Radosław Szymański
Data i godzina: 23 lutego 2017 r. godzina 16.00
Koszt uczestnictwa: bezpłatne

Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Skrzeka i P.Wójcika
w Zespole Szkół Sportowych
w Siemianowicach Śląskich,
ul. J. Skrzeka i P.Wójcika 4, sala 21 (I piętro).

Zapisy: w terminie do 17 lutego 2017 r. – formularz

Informacje dodatkowe: Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie.

Ramowy program szkolenia:

tabela08122016