2016.12.14 – Diagnoza funkcjonalna dyskalkulii – klasa 2 (warsztaty z udziałem dzieci)

Zapraszam nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego na: WARSZTATY Diagnoza funkcjonalna dyskalkulii – klasa 2 (warsztaty z udziałem dzieci)

Adresaci: Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i nauczyciele wychowania przedszkolnego

Opis warsztatów: Celem warsztatów jest zapoznanie nauczycieli z narzędziem diagnostycznym Diagnoza funkcjonalna specyficznych trudności w uczeniu się matematyki Profil Arytmetyczny – D Program diagnostyczny dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Podczas warsztatów przedstawione zostaną teoretyczne aspekty dyskalkulii oraz omówiona zostanie procedura diagnostyczna.

Prowadzący: Radosław Szymański
Data i godzina: 14 grudnia 2016 r. godzina 1600
Koszt uczestnictwa: bezpłatne

Szkoła Podstawowa nr 8 im. J. Skrzeka i P.Wójcika
w Zespole Szkół Sportowych
w Siemianowicach Śląskich,
ul. J. Skrzeka i P.Wójcika 4, sala 21 (I piętro).

Zapisy w terminie do 2 grudnia 2016 r. – formularz zgłoszenia

Informacje dodatkowe: Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie. Szczegółowe treści szkolenia dostępne są na stronie internetowej.

Ramowy program szkolenia:
tabela1