Karta pracy #2 – analiza i synteza wzrokowa na materiale atematycznym, myślenie logiczne

Analiza i synteza wzrokowa na materiale atematycznym #2 - fot. R. Szymański

Karta pracy służy do doskonalenia funkcji wzrokowych na materiale atematycznym oraz łączy to w atrakcyjny dla dziecka sposób z myśleniem logicznym. Karta do wykorzystania w trakcie zajęć terapii pedagogicznej oraz w trakcie zajęć dydaktycznych w przedszkolu. Zadaniem dziecka jest połączyć kolorową kredką lub mazakiem, identyczne figury. Ważne jest to, aby linie łączące dwie figury nie przecinały się. Kolejne karty pracy będą stopniowały trudność.