Karty pracy #1 – analiza i synteza wzrokowa na materiale atematycznym

Analiza i synteza wzrokowa na materiale atematycznym #1 fot. R. Szymański

Zapraszamy serdecznie do pobrania kart pracy, które można wykorzystać w trakcie:
zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, korekcyjno-kompensacyjnych oraz w trakcie zajęć dydaktycznych w przedszkolu. Karty zawierają ćwiczenia funkcji wzorowych, analizy i syntezy na materiale atematycznym. Zadaniem dziecka jest dorysowanie elementów do podstawowego wzoru (pozioma kreska – strona prawa), zgodnie ze wzorem znajdującym się po lewej stronie.

POBIERZ KARTY PRACY

2 Comments

1. Bardzo dobra pomoc, przy czym przy wykonywaniu ćwiczeń dobrze byłoby dziecku zasłaniać (np. białą kartką) inne przykłady, żeby nie odwracały uwagi.:)

Komentowanie jest wyłączone.