Czytanie programowane. Ćwiczenia dla dzieci z dysleksją

Czytanie programowane. Ćwiczenia dla dzieci z dysleksją fot. R. Szymański

Czytanie programowane przeznaczone jest dla dzieci w wieku szkolnym, które literują lub głoskują, mają problemy z rozumieniem czytanych tekstów lub czytają zbyt wolno. Zestaw sylab, pseudowyrazów oraz luźnych, niepowiązanych znaczeniowo słów ma na celu usprawnienie techniki czytania. Zadania są ułożone w taki sposób, aby stopniowo uczyć odczytywania coraz trudniejszych pod względem budowy wyrazów i całych zdań. Ćwiczenia opracowane zostały na podstawie założeń symultaniczno-sekwencyjnej metody nauki czytania profesor Jagody Cieszyńskiej.

KUP

Tytuł: Czytanie programowane. Ćwiczenia dla dzieci z dysleksją
Autor: Katarzyna Sedivy
ISBN: 978-83-61009-13-9
Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne
Ilość stron: 16 Format: 205×290 mm
Okładka: Teczka

Pozycja dostępna do wglądu/wypożyczenia u doradcy metodycznego.