Podstawa programowa wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej z komentarzem

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego (wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna) - fot. B. Szymańska

Zapraszam do pobrania podstawy programowej wychowania przedszkolnego i kształcenia ogólnego (edukacja wczesnoszkolna) z komentarzem autorstwa Doroty Dziamskiej, Małgorzaty Małyski, Małgorzaty Wróblewskiej oraz Janusza Woźniaka. W komentarzu do podstawy opisane zostało ocenianie rozwoju ucznia w edukacji wczesnoszkolnej, koncepcja całościowego kształcenia prof. Ryszarda Więckowskiego, kontekst filozoficzny oraz źródła podstawy.

POBIERZ: Podstawa programowa z komentarzem