2017.08.25 Wdrażanie nowej podstawy programowej 2017 z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego

Zapraszam nauczycieli nauczania początkowego oraz nauczycieli przedszkola na szkolenie:

Wdrażanie nowej podstawy programowej 2017 z edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego (Kaskadowy program szkolenia oparty na materiałach Ośrodka Rozwoju Edukacji).

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego i nauczyciele przedszkola

Opis warsztatów: Celem szkolenia jest zapoznanie nauczycieli przedszkola oraz nauczania początkowego z projektami zamian w prawie oświatowym, które będą obowiązywać od roku szkolnego 2017 / 2018 r. Podczas spotkania przedstawiona zostanie analiza  nowej podstawy programowej oraz jej założenia organizacyjne.

Prowadzący: Radosław Szymański
Data i godzina: 25 sierpnia 2017 r. godzina 12.00 – 14.00
Koszt uczestnictwa: bezpłatne

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” Katowice

Zapisy:  formularz

Informacje dodatkowe: Liczba miejsc ograniczona. Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie.

Ramowy program szkolenia:

tabela08122016