Trening czytania dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej

Trening czytania dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej fot. R. Szymański

Trening czytania dla wszystkich dzieci, które rozpoczynają naukę tej trudnej sztuki. Zawiera 56 zestawów ćwiczeń, które pomogą dziecku opanować umiejętność całościowego i płynnego czytania. Publikacja została napisana z myślą o dziecku i rodzicu, ponieważ: • inspiruje do wspólnego rodzinnego czytania, • pomaga przezwyciężyć dziecku trudności krok po kroku dzięki zadaniom o zróżnicowanym poziomie trudności, • pozwala przełamać niechęć do czytania i pokonać trudności przez zastosowanie metody sylabowej, uczy czytania przez zabawę, daje rodzicom niepowtarzalną okazję, by przekazać dziecku wiedzę na temat korzyści z czytania, a więc rozwijać w nim potrzebę czytania przez całe życie.

KUP
ZAJRZYJ DO PUBLIKACJI

Tytuł: Trening czytania dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej
Autorzy: Małgorzata Rożyńska, Izabela Mańkowska
ISBN: 978-83-7680-928-1
Wydawnictwo: Operon
Ilość stron: 124 Format: A4
Okładka: Miękka

Pozycja dostępna do wglądu/wypożyczenia u doradcy metodycznego.