Litery nauka czytania Ewy i Feliksa Przyłubskich – kolejność wprowadzania liter i głosek

Litery nauka czytania Ewy i Feliksa Przyłubskich - kolejność wprowadzania liter i głosek fot. R. Szymański

Kolejność wprowadzania liter i głosek według podręcznika Litery Nauka czytania Ewy i Feliksa Przyłubskich. W nawiasie podany został wyrazy podstawowy.

O (osa), A (aparat), I (igła), E (ekran), M (mama), T (tata), D (dom), Y (domy), K (kot), R (rak), U (ul), S (ser), B (buty), N (narty), P (palto), W (worek), C (cebula), G (gumka), Ł (łopata), Z (zegar), Ę (idę), Ą (idą), F (farby), Ó (ósemka), J (jajko), SZ (szafa), CZ (czapka), H (hak), CH (choinka), Ż (żaba), RZ (rzeka), Ś (ślimak), Ń (koń), Ć (ćma), Ź (źrebak), DZ (dzwonek), DŹ (dźwig), DŻ (dżem).

3 Comments

1. Najlepszy elementarz.Pracowałam na nim 15 lat.Może trzeba do niego powrócić.Pracuje 38 lat ,wiem co piszę.Moze trzeba było opracować nowe ćwiczenia.

Komentowanie jest wyłączone.