Kocham Szkołę! podręcznik do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną

Kocham Szkołę! fot. R. Szymański

Kocham szkołę! to jedyny na rynku podręczników pakiet do nauki czytania przygotowany w oparciu o autorską metodę prof. Jagody Cieszyńskiej (Symultaniczno-Sekwencyjna Nauka Czytania (R). Podręcznik oraz dwa zeszyty ćwiczeń tworzą kompletny zestaw, którego celem jest przede wszystkim nauka czytania ze zrozumieniem. Zastosowanie metody symultaniczno-sekwencyjnej pozwoli dziecku szybko i bez negatywnych emocji nauczyć się czytać, budując jednocześnie przekonanie, że zrobiło to samodzielnie. W pakiecie, obok treści humanistycznych, pojawiają się również zagadnienia z obszaru muzyki i przyrody, dzięki czemu nauczyciel może wykorzystać zestaw nie tylko w zakresie kształcenia umiejętności czytania, ale również posłużyć się nim jako uzupełniającym podręcznikiem edukacji wczesnoszkolnej w klasie pierwszej.

Autorki: Jagoda Cieszyńska, Marta Korendo, Agnieszka Bala
Wydawnictwo: WiR
Tytuł: KOCHAM SZKOŁĘ! Podręcznik do nauki czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną
Zalety: podręcznik napisany w całości w oparciu o metodę symultaniczno-sekwencyjną.

KUP
Pozycja dostępna do wglądu/wypożyczenia u doradcy metodycznego.