311 szlaczków i zygzaczków – ćwiczenia grafomotoryczne usprawniające rękę piszącą fot. R. Szymański

Książkę przygotowano z myślą o dzieciach, u których obserwuje się specyficzne trudności w nauce pisania. Rysowanie przedstawionych tu szlaczków sprzyja kształtowaniu płynności i precyzji ruchów ręki piszącej, doskonaleniu techniki pisania, ćwiczeniu koncentracji uwagi oraz rozwijaniu spostrzegawczości. Systematyczne wykonywanie ćwiczeń powoduje u dziecka wyrobienie nawyku prawidłowego trzymania przyboru do pisania (lub rysowania) oraz przyjmowania w tym czasie odpowiedniej pozycji (plecy wyprostowane, właściwe ułożenie rąk na stoliku).

KUP

Tytuł: 311 szlaczków i zygzaczków – ćwiczenia grafomotoryczne usprawniające rękę piszącą
Autor: Renata Anna Hływa
ISBN: 978-83-7134-156-4
Wydawnictwo: Wydawnictwo Harmonia
Ilość stron: 108 Format: A4
Okładka: miękka

Pozycja dostępna do wglądu/wypożyczenia u doradcy metodycznego.