Działania arytmetyczne – wklejka do zeszytu

Działania - wklejka do zeszytu fot. R. Szymański

Karty z ilustracjami działań arytmetycznych (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie) oraz wzorem zapisu tych działań, do wklejenia do zeszytu. Pomoc przydatna w trakcie wprowadzania działań w klasie 1 i 2.

POBIERZ WKLEJKĘ (wersja pdf)

Projekt grafiki: Radosław Szymański, ilustrator: Kalina Zatoń. Grafika wykorzystana w pomocy dydaktycznej pochodzi z zasobów otwartych Ośrodka Rozwoju Edukacja w Warszawie przygotowanych w ramach konkursu otwartego nr 1/POKL/3.3.4/2013 Opracowanie i pilotażowe wdrożenie innowacyjnych programów, materiałów dydaktycznych, metod kształcenia dla edukacji wczesnoszkolnej współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.