Ramowy program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla uczniów klas 1

Ramowy program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla uczniów klas 1 fot. R. Szymański

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze to zajęcia, na których uczeń ma zagwarantowane wyrównanie braków w zakresie dydaktyki. Opieką dydaktyczno-wyrównawczą objęte są dzieci, u których zauważa się trudności w nauce czytania, pisania, liczenia oraz w rozwoju emocjonalnym.

Przedstawiam ogólny ramowy program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych dla uczniów klas 1, który można wykorzystać do skonstruowania programu szczegółowego. Zasady tworzenia programów omówione zostały podczas warsztatów SWM – test do badania zagrożenia dysleksją oraz zajęć otwartych Metodyka zajęć dydaktyczno-wyrównawczych.

POBIERZ RAMOWY PROGRAM (wersja edytowalna – doc)