Przykładowy projekt planu rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty ubiegającego się o stopień nauczyciel kontraktowego fot. R. Szymański

Przykładowy projekt planu rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty ubiegającego się o stopień nauczyciel kontraktowego zostały przygotowany w oparciu o obowiązujące przepisy prawa oświatowego: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 marca 2013 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli, Ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela.

Zasady tworzenia projektów planu rozwoju zawodowego zostały omówione podczas warsztatu Rozpoczynam pracę w szkole i co dalej? oraz konsultacji Tworzenie projektu planów rozwoju zawodowego.

POBIERZ PROJEKT PLANU (wersja edytowalna – doc)