2017.05.25 Kończę staż i co dalej? Vademecum awansu zawodowego nauczyciela

Zapraszam nauczycieli na:

WARSZTATY
Kończę staż i co dalej? Vademecum awansu zawodowego nauczyciela

Adresaci: Nauczyciele nauczania początkowego, nauczyciele przedszkola.

Opis warsztatów: Celem warsztatów jest przygotowanie nauczycieli stażystów ubiegających się o stopień nauczyciela kontraktowego, mianowanego do postępowania kwalifikacyjnego/egzaminacyjnego oraz sporządzenia sprawozdania z realizacji planu rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty, kontraktowego. W trakcie warsztatów omówione zostaną podstawy prawne awansu zawodowego nauczyciela, procedura postępowania kwalifikacyjnego/egzaminacyjnego, dokumentacja awansu zawodowego, itp.

Prowadzący: Radosław Szymański
Data i godzina: 25 maja 2017 r. godzina 16.30
Koszt uczestnictwa: bezpłatny

im. J. Skrzeka i P.Wójcika
w Zespole Szkół Sportowych
w Siemianowicach Śląskich,
ul. J. Skrzeka i P.Wójcika 4, sala 21 (I piętro).

Zapisy: Na szkolenie można zapisać się poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.doradcametodyczny.com lub za pośrednictwem poczty elektronicznej radoslawszymanski@interia.pl w terminie do 20 maja 2017 r.

Informacje dodatkowe: Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie oraz materiały dydaktyczne. Liczba miejsc ograniczona.

Ramowy program szkolenia: